Привітання з Днем юриста України

Щороку, 08 жовтня, в Україні святкується «День юриста».

Дану дату обрано не випадково, адже, вважається, що саме 08 жовтня 1016 року князь Ярослав Мудрий видав перший звід законів «Руська правда».

Шановні юристи – професіонали, викладачі юридичних навчальних закладів, студенти – майбутні юристи!

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою та довірою громадян, впевненістю у надійному й справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності!

Студенти спеціальності 081 право випустили новий  відео-журнал щодо «Деонтологічної характеристики учасників судового процесу», який ви можете побачити за посиланням:

Колектив науково-педагогічних працівників
та студенти кафедри права і соціальної роботи

Випуск №5 «В гостях у права»