Вітаємо з отриманням іменної стипендії Верховної Ради України

Міністерство освіти і науки України оприлюднило список студентів українських закладів вищої освіти, які з 1 вересня 2021 року отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України за високі досягнення у навчанні та науковій роботі. Серед стипендіатів – Афанасьєва Влада Віталіївна, здобувачка вищої освіти 4-го курсу факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності  спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

За словами стипендіатки, висококваліфіковані викладачі-наставники,  відмінна матеріально-технічна база університету, та власне прагнення до професійного зростання спонукають докладати максимум зусиль, щоб тримати лідерські позиції серед кращих.

Вітаємо Владу та бажаємо нових досягнень, високих показників у навчанні та науковій діяльності!

Адміністрація деканату ФУАІД