Освітні й цифрові інновації для сучасної цифрової школи

15 лютого 2020 року ініціативна група факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності ІДГУ, а саме к.пед.н. Мізюк В.А., викладачі Абросімов Є.О., Дмитрієва М.В. та студенти 4 курсу Казаков Денис і Односум Олександр, проводили черговий науково-практичний семінар “Освітні й цифрові інновації для сучасної цифрової школи”. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з новими сучасними технологіями та з можливостями їх використання під час занять. Деякі завдання учасникам було запропоновано виконати використовуючи власні смартфони. Ми впевнені, що час настав змінити відношення вчителів до смартфонів на уроках, ми показали, як можно використовувати даний гаджет тим самим урізноманітнити сприйняття інформації у сучасній цифровій школі.