Засідання секції «Цифрова освіта: сучасні тенденції та перспективи»

14 травня 2021 року в рамках традиційної ХІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Пріоритетні напрями європейського наукового простору: пошук студента» на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності відбулось засідання секції № 19 «Цифрова освіта: сучасні тенденції та перспективи».

На секції з доповідями виступили здобувачі освіти, які навчаються за освітньою програмою «Середня освіта. Інформатика».

Учасниками секційного засідання були представлені доповіді з новітніх цифрових технологій, які допомагають людині в інформаційному суспільстві (Князєв М., Корсун О.), прикладних аспектів застосування ІТ для потреб людини (Драгієв І., Кімліченко О.) та освітньої діяльності (Герасимов Е., Процюк Е., Тимофеева Ю.); особливостей методики використання ІТ на уроках інформатики (Барбан К., Гашевська А.,  Попазова А., Сулаков А., Федюра О.) та інша тематика.

За результатами голосування учасники засідання секції здобули такі місця:

І місце – Федюра Олександр, студент ІV курсу, науковий керівник – доц. Мізюк В.А.;

ІІ місце – Барбан Катерина, студентка ІV курсу, науковий керівник: доц. Мізюк В.А.;

ІІІ місце – Герасимов Евгеній, студент ІІІ курсу, науковий керівник: доц. Мізюк В.А.

У цілому представлені доповіді показали високий рівень підготовки, різносторонній спектр наукових інтересів здобувачів освіти.

Запрошуємо талановиту молодь вступати до Ізмаїльського державного гуманітарного університету за освітньою програмою «Середня освіта. Інформатика».

Зробіть правильний вибір і станьте конкуренто­спроможними на ринку праці!

Мізюк В.А., к.пед.н, доц., декан факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності