Обмін досвідом щодо цифровізації економіки у сучасних умовах

20.10.2023 науково-педагогічні працівники кафедри управління підприємницькою та туристичною діяльністю ІДГУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Європейський досвід використання цифрових технологій в економіці», організованої економічним факультетом Запорізького національного університету.

Захід відбувався в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне 101085727 – EU-DIGITIZATION – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Digitalization of the economy in the context of the Covid-19 pandemic as a strategic platform for economic development of the state»/ «Цифровізація економіки як стратегічна платформа розвитку економіки держави» на базі економічного факультету Запорізького національного університету.

Під час конференції розглядались актуальні теми щодо розбудови цифровізації економіки, зокрема, роль цифрових технологій в економіці України, досвід країн ЄС у контексті використання цифрових технологій в економіці, особливості впровадження цифрових технологій в економіку України з урахуванням досвіду ЄС.

К.е.н., доцент кафедри
УПТД