Зі святом берегині прав і свобод громадян – Днем Конституції!

Шановні колеги та здобувачі!

Сьогодні, 28 червня, відзначається День Конституції України – одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення.

Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави, відповідно до якої день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.

Конституція – берегиня прав і свобод громадян, суверенності та цілісності кордонів нашої квітучої та сильної країни – України. У рідній стороні, у затишних куточках нашої землі панує справедливість. Збережемо ж наш Закон заради безтурботного і спокійного життя кожного українця!

Колектив кафедри права і соціальної роботи вітає всіх із Днем Конституції України та від щирого серця, бажає, щоб у нашій державі запанували мир і спокій, успіх та процвітання, щоб злагода і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї!

Решетникова М.Ю., ст. лаборант кафедри права і соціальної роботи