Вітаємо з Днем Соборності України!

22 січня вся країна відзначає ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. Головною традицією в цей день є живий ланцюг – яскравий прояв єдності, волі українського народу до свободи.

Історія цієї традиції починається з 1990 року, коли патріотично налаштовані українці вирішили таким чином символічно продемонструвати державну єдність. Тоді він простягався з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного.

З того самого часу, в Україні стало традицією в цей день об’єднуватися в одній хвилі своєї держави. 22 січня у різних містах України влаштовують символічний живий ланцюг, на знак поваги до цього свята.

Сьогодні, в режимі дистанційного навчання ми не можемо об’єднатися у живий ланцюг, але це не заважає нам бути єдиними у своїх думках. Студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету об’єдналися з різних куточків своїх домівок, щоб долучитися до «ланцюга», який об’єднує нас, українців!

Зі святом!

Ми є сьогодення!