«Vita sine litteris mors est» (життя без науки – смерть) – підсумки засідання секції №16 «Суспільно-правових наук та соціальної роботи»

Щовесни студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету з нагоди Всеукраїнського дня науки відзначають беруть активну участь у Всеукраїнській науково–практичній конференції молодих вчених та студентів «Пріоритетні напрями європейського наукового простору: пошук студента».

Цього року 18 травня студенти ІДГУ представили власні наукові дослідження у понад 20 секціях. Зокрема, здобувачі вищої освіти кафедри права і соціальної роботи (секція №16 «Суспільно-правових наук та соціальної роботи») здивували аудиторію різноманітністю наукових тем, употужнили свої виступи змістовними презентаціями й аргументуванням власних позиції щодо тієї чи іншої суспільно-правової проблеми.

Посеред всіх виступів найкращими було визнано наступні:

1. Особливості підготовки до слідчого експерименту та його тактика (Левицька В., І к., ФУАІД, науковий керівник – к.юр.н., доц. Метіль А.С.).
  2. Глобальні проблеми бідності та соціальної нерівності (Савастін Г., І к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Садова С.О.)
  3. Політичне лідерство: критерії ефективності (Начуйченко Н., ІІІ к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Садова С.О.)
  4. Гендерні проблеми політичного лідерства (Арабаджи Є., ІІІ к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Садова С.О.)
  5. Любов як шлях до подолання відчуження в концепції Е. Фрома (Супрун А., ІІ к., ПФ, науковий керівник – к.філос.н., доц. Запорожченко О.В.)
  6. Смертна кара як різновид вищої міри покарання (Дімченко С., І к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Решетникова М.Ю.)
  7. Конституційно–правовий статус прокуратури (Узунова Ю., І к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Решетникова М.Ю.)
  8. Соціальний супровід осіб з психічними розладами (Ліскевич А., І курс, ФУАІД, керівник – викл. Маніта В.О.).

Звернемо увагу на те, що наукова діяльність студентів кафедри права і соціальної роботи відбувається на високому рівні, є системною, а наукові пошуки студентів – приємно неочікувані та захоплюючі. Залучення здобувачів до наукових пошуків починається з перших днів навчання в університеті. І цьому є підтвердження, адже першокурсники гідно посунули своїх колег зі старших курсів і посіли призові місця, а саме:

І місце – Узунова Юлія, І курс, ФУАІД;

ІІ місце – Дімченко Світлана, І курс, ФУАІД;

ІІІ місце – Начуйченко Наталя, ІІІ курс, ФУАІД.

«Сучасний студент – мислячий студент, з власною позицією і баченням. Це особистість, яка ретельно вивчає проблему і шукає шляхи її вирішення, пропонує власні варіанти», – зазначила завідувачка кафедри права і соціальної роботи доц. Метіль А.С.

Побажавши всім успіхів у подальшій науковій діяльності, Садова С.О. (викладачка кафедри права і соціальної роботи) закликала студентів не зупинятись на досягненому та розвиватися далі, адже у світі багато цікавого і недослідженого.

Модератор секції викладач кафедри права і соціальної роботи Рубан А.К.