Магістрам факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності урочисто вручили дипломи

29 січня 2019 року на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності відбулося урочисте вручення дипломів про здобуття освіти за ступенем магістр.

Святкова церемонія проходила в актовій залі университета, в якій зібралися викладачі, завідувачі кафедр, куратори груп, батьки і друзі випускників, і звичайно, наші випускники-магістри, для яких цей день був особливий.

Відкрив урочистий захід декан факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності кандидат історичних наук Татаринов Іван Євгенієвич, який зачитав наказ про присвоєння кваліфікації магістра та посвяти у випускники факультету 12 магістрам спеціальності «Середня освіта: Трудове навчання та технології. Технічна і комп’ютерна графіка», 22 магістрам спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Менеджмент проектів і консалтинг» та 19 магістрам «Менеджмент. Управління навчальним закладом».

Приємно відзначити, що випуск магістрів 2018 року заніс у загальну скарбничку університету імена дев’яти випускників, які отримали червоні дипломи: Станєва М. М., Репіна А. Ю., Рябчук В. Р., Бєлоус Н. Л., Іваненко І. В., Медведєва В. О., Зінов’єва О. І., Ісакова І. В., Серебрякова О. В.

Вітальні слова випускникам сказали доцент Федорова О. В., доцент Букатова О.М., старший викладач Метіль Т. К., доцент Мізюк В. А.

Від випускників виступили Іваненко І. В., Репіна А. Ю., Бондаренко О.Г., які сказали багато теплих слів подяки викладачам, кураторам і адміністрації факультету й університету, дали обіцянку виправдати надії й сподівання наставників, досягти великих результатів.

Наприкінці свята магістри зачитали клятву випускника факультету, яку зачитав володар червоного диплому Рябчук Владислав.

Наостанок усі присутні зробили спільне фото на пам’ять про студентські роки!

Щиро зичимо вам, дорогі випускники, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Бажаємо тільки злетів та побільше щасливих моментів у житті!

Мізюк В.А.,
куратор спеціальності «Менеджмент»