Фестиваль науки та арт-проектів

15 травня в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті пройшов масштабний Фестиваль науки та арт-проектів.

Його відкриття відбулось у конференц-залі. Після вітальних слів від ректорату університету, науково-педагогічні працівники та студенти були відзначені грамотами та подяками за активну участь в науковому житті ІДГУ. Серед нагороджених від факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності були: викладач кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Марина Дмитрієва, а також студенти Олександр Федюра, Ернест Панкратов та Евгеній Герасимов.

Після урочистого відкриття гостям фестивалю було представлено дефіле історичних костюмів, підготовлене Ізмаїльським історико-краєзнавчим музеєм Придунав’я.
Програма Фестивалю була дуже насиченою та включала низку заходів, відкритих лекцій, тренінгів, круглих столів, дебатів та багато іншого.