Робота секції №18 «Сучасні проблеми економіки, управління і адміністрування, туризму та обліку і оподаткування для суб’єктів господарювання»

18 травня 2023 р. на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету пройшла XIІІ Всеукраїнська науково–практична конференція молодих вчених та студентів з нагоди Всеукраїнського дня науки, отже і кафедра управління підприємницькою та туристичною діяльністю працювала у секції №18 «Актуальні питання розвитку підприємництва, менеджменту, обліку та оподаткування суб’єктів господарювання», модератор секції: к.е.н., доц. Т.К. Метіль.

Мета конференції – надання студентам та аспірантам можливості поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями й обговорити наукові проблеми, виховання у майбутніх фахівців самостійності, творчого мислення та відповідальності, також оволодіння практичними навичками у сфері наукової діяльності. В роботі секції брали участь учасники ОС «бакалавр» різних спеціальностей кафедри 073 Менеджмент, 076 Підприємництво та торгівля, 242 Туризм та рекреація, викладацький склад кафедри та студенти всіх курсів. Учасники конференції під час написання статей та підготовки доповідей розглянули дуже різні теми, які є вкрай актуальними на сьогодні, а саме ведення господарської діяльності під час війни та відбудови нашої країни після війни:

1. Папазова В., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.п.н., доц. Яковенко О.І. «Теоретичні аспекти розробки маркетингової стратегії»
  2. Пономаренко О., І к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Степанова Н.О. «Проблеми української логістики та шляхи їх вирішення»
  3. Янєва Н., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Шевченко–Перепьолкіна Р.І. «Туристичні дестинації темного туризму: Чорнобильська зона відчуження»
  4. Лупя М.–М., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Шевченко–Перепьолкіна Р.І. «Адаптація ресторанного бізнесу до викликів війни»
  5. Мідеда О., І к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Степанова Н.О. «Сучасні інформаційні технології логістичного управління»
  6. Папазова Б., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.п.н., доц. Яковенко О.І. «Теоретичні аспекти розробки системи мотивації на підприємстві»
  7. Коцофляк Д., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.п.н., доц. Яковенко О.І. «Методичні підходи до оцінки кризового стану підприємства»
  8. Чумак М., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Сорока Л.М. «Світовий досвід щодо удосконалення рівня лідерства та комунікації в управлінні організацією»
  9. Пинтя В., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – д.екон.н., проф. Меркулов М.М. «Удосконалення маркетингової комунікації в системі управління підприємством»
  10. Фрумузакі В., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Сорока Л.М. «Інтернет–маркетинг як сучасний інструмент комунікації підприємства»
  11. Черненко С., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Сорока Л.М. «Процес розробки маркетингової стратегії»
  12. Владиченко І., ІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Метіль Т.К. «Конкурентна боротьба і основні методи вивчення конкурентів»
  13. Фльоштер Р., ІІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Метіль Т.К. «Сучасні методи та інструменти у самоменеджменті для менеджера»
  14. Шкьопу Г., ІІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Метіль Т.К. «Сучасні вимоги до інвестиційного ринку»
  15. Слободян К., ІІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Мурашко І.С. «Підвищення ефективності інноваційної діяльності підприємства»
  16. Мосієнко Ю., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Метіль Т.К. «Професійний розвиток персоналу організації»
  17. Помазан А., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – д.екон.н., проф. Меркулов М.М. «Оцінка ефективності маркетингової стратегії підприємства»
  18. Скибу Д., ІV к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Метіль Т.К. «Сутність, функції та види товарної стратегії промислового підприємства»
  19. Югаленко В., ІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Мурашко І.С. «Розв’язання конфліктів у трудовому колективі»
  20. Шкьопу Л., ІІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Мурашко І.С. «Методологічні засади формування стратегій розвитку підприємства»
  21. Мінковська А., ІІ к., ФУАІД, науковий керівник – к.екон.н., доц. Мурашко І.С. «Створення ефективної системи контролю на підприємстві»
  22. Даниловський К., І к., ФУАІД, науковий керівник – викл. Степанова Н.О. «Логістика під час воєнного стану – досвід SYNEX LOGISTICS»

Результати засідання секції будо прийнято наступне рішення

Нагородити студента IІІ курсу ФУАІД Фльоштера Романа почесною грамотою за перше місце.

Нагородити студентку ІІ курсу ФУАІД Мінковську Анастасію почесною грамотою за друге місце.

Нагородити студента ІV курсу ФУАІД Фрумузакі Валентина  почесною грамотою за третє місце.

Сподіваємося, що плідна робота конференції і її учасників залишать тільки позитивні враження, які дадуть поштовх до подальших наукових досліджень.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо натхнення, наукових та творчих успіхів всім учасникам конференції.

Матеріал підготувала завідувачка кафедри
управління підприємницькою та туристичною діяльністю

к.е.н., доц. Метіль Т.К.