Привітання в День святого Валентина від ФУІАД

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. Це свято, сповнене приємних подарунків і неочікуваних сюрпризів. Студентський актив факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності привітали викладачів та студентів ІДГУ у незвичайний спосіб. Хвилями інтерактивного електронного ресурсу (автори розробки: викладачі кафедри МІІД Абросімов Є.О., Дмитрієва М.В., Мізюк В.А.) до всіх прилетів Купідончик.

Колективу університету та студентству було запропоно розкрити свої таємні мрії про того, з ким би вони хотіли провести романтичну вечерю, поїхати у круїз, сходити до кінотеатру та багато іншого.

Солодкі подарунки і теплі слова привітання надали чудового настрою та чарівної атмосфери свята.

Пропонуємо і вам оцінити наш задум. Гарного всім настрою!

Посилання на ресурс: http://fuaid.zzz.com.ua/14/index.html

Мізюк В.А., декан факультету
управління, адміністрування та інформаційної діяльності