Науково-практичний семінар на базі Кам’янського НВК

21 листопада 2019 року на базі Кам’янського НВК було проведено науково-практичний семінар «Освітні й цифрові інновації для сучасної української школи». Організаторами даного заходу були к.п.н., доц. Мізюк В.А., викладачі кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Дмитрієва М.В. та Абросімов Є.О.

На даному заході були присутні вчителі початкових класів, яким встановили технічне забезпечення, вчителі середньої та старшої школи, які бажають впроваджувати сучасні цифрові інновації на своїх уроках.

Навіть вимкнення світла, яке несподівано трапилося під час семінару, не завадило лекторам продовжити свою розповідь та продемонструвати можливості новітніх   технологій для оптимізації освітнього процесу на різних предметних уроках.

Дмитрієва Марина, викладач кафедри МІІТ