Методичний семінар на тему «Порівняльний аналіз уроків з хімії в різних класах закладів загальної середньої освіти»

На базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету 16 грудня 2022 року кафедра технологічної освіти та природничих наук факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності провела методичний семінар на тему «Порівняльний аналіз уроків з хімії у різних класах закладів загальної середньої освіти».

В заході взяли участь здобувачі вищої освіти 36У групи спеціальності 014.15 Природничі науки та викладачі кафедри. Під час семінару було обговорено сучасні вимоги до викладання хімії в умовах дистанційного навчання в ЗЗСО. Кожен учасник наукового заходу обрав тему і розкрив її у вигляді електронної презентації. У результаті підсумкової дискусії зроблено порівняння методів та форм навчання хімії в закладах загальної середньої освіти.

Варто відзначити виступ здобувачки Лебедевої Ольги на тему «Основні класи неорганічних сполук», яка є практикуючим педагогом.