Зі святом 1-го вересня!

Шановні педагоги і студенти!
Вітаємо вас з початком нового навчального року, з Днем знань!
Всім студентам бажаємо бадьоро з ранку прокидатися, з відмінним настроєм йти на навчання, з ентузіазмом вчитися, сміливо підкорювати нові вершини, прагнути і перемагати, цікаво і весело проводити час з друзями, кожен день наповнювати новими знаннями, ідеями, успіхами, знайомствами, історіями і подорожами.
Найбільш хвилюючим цей день є, звичайно, для першокурсників. У вашому житті почалася нова пора навчання – ви вступили до Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Бажаємо, щоб усі ваші очікування здійснилися і кожен день давав наснагу до нових звершень.
Усім педагогічним працівникам висловлюємо слова подяки за щоденну відповідальну, копітку і титанічну працю. Бажаємо вам щастя, здоров’я, благополуччя і якомога більше радісних моментів.
Деканат ФУАІД