Змагання з «Need for Speed Most Wanted»

9 квітня 2019 року в рамках тижня інформатики на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету пройшли змагання з відеогри серії автосимуляторів «Need for Speed Most Wanted».

У заході прийняло участь 18 учасників:  учні Матроського НВК, студент ДІНУ «ОМА» та студенти нашого факультету, серед учасників були як хлопці так и дівчата. Усі зареєстровані учасники шляхом жеребкування були поділені по 4 учасника на один заїзд. З кожної гри по 2 призери виходили до наступного раунду.

В результаті змагання І-ше місце посів студент ДІНУ «ОМА» Готка Григорій, ІІ-ге місце посів студент нашого факультету Панкратов Ернест, а ІІІ-є місце виборов учень Матроського НВК Пальченко Олександр. Всі переможці були нагороджені грамотами та втішними призами.

Сподіваємося, що такі змагання і надалі будуть проводитися у нашому закладі та створювати дружню атмосферу гри.

Викладач кафедри математики, інформатики
та інформаційної діяльності Є.О. Абросімов