Запрошуємо на методичний семінар-інтенсив!

До уваги вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів фахової передвищої освіти!

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі в методичному семінарі-інтенсиві з елементами інтеракції «Інновації у викладанні історії у закладах освіти» з нагоди відзначення ювілею знаної науковиці, докторки історичних наук, професорки кафедри історії та методики її навчання Циганенко Лілії Федорівни.

Захід відбудеться 30 травня 2023 р., о 13 год., на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету в змішаному форматі. Онлайн-платформа в Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/mvc-cted-udu. Офлайн-платформа – аудиторія № 110 головного корпусу ІДГУ (вул. Рєпіна, 12).

Учасники заходу матимуть змогу ознайомитись із актуальними тенденціями, цікавими практиками та сучасним інструментарієм, взяти участь у тренінгу, а також обмінятись досвідом впровадження інноваційних технологій у методичній майстерні. Всі учасники семінару отримають сертифікати про участь у заході.

В рамках заходу відбудеться презентація навчально-методичного посібника для вчителів.

Сподіваємось на плідну співпрацю!