Запрошуємо до участі у засіданні круглого столу «Сучасні тенденції застосування інтернет речей у цифровому суспільстві»

Кафедра математики, інформатики та інформаційної діяльності факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності запрошує взяти участь у засіданні круглого столу «Сучасні тенденції застосування інтернет речей у цифровому суспільстві», яке відбудеться в онлайн-режимі 19 листопада 2020 року. До участі запрошуються викладачі, здобувачі освіти ЗВО.

Програма круглого столу охоплює основні аспекти світу інтернет речей: напрями застосування технологій інтернету речей у цифровому суспільстві, принципи й технології розробки апаратного та програмного забезпечення пристроїв для реалізації інтернету речей, способи передачі інформації між пристроями і «сервером», способи забезпечення безпеки при використанні технологій інтернету речей.

Тематичні напрями круглого столу:

• Проблеми, принципи і технології інтернету речей.
  • Інтернет речей для промисловості і бізнесу.
  • Інтернет речей для людини і суспільства.

Робочі мови заходу: українська, російська, англійська.

Види роботи: доповідь (3-4 хвилини), участь у дискусії.

Участь: безкоштовна.

Форма участі: дистанційна.

Посилання для підключення: https://us02web.zoom.us/j/86422230026?pwd=YVBwZnhDSCtGb0wwdnl3aWVVZlhQQT09

Код доступу: 933445

Для участі у круглому столі необхідно не пізніше 17 листопада 2020 року заповнити електронну заявку за посиланням:

та відправити тези доповіді на e-mail: olyanichi@gmail.com

За результатами роботи будуть видані матеріали круглого столу у вигляді електронного збірника тез. Кожен учасник отримає сертифікат про участь у засіданні.

Детальніше в інформаційному листі. >>>>

Дущенко О.С., голова оргкомітету заходу,
к.пед.н, викладач кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності