Запрошуємо долучитися до Ярмарку трансферу технологій!

Шановні колеги, освітяни, підприємці, керівники державних установ та здобувачі освіти! Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Товариство молодих учених, аспірантів та студентів ІДГУ запрошують Вас долучитися до заходу присвяченому Дню науки «Ярмарок трансферу технологій», який відбудеться 19 листопада 2022 року з 10.00 до 16.00 на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Програма заходу містить результати наукових досліджень та інноваційних практик їх впровадження, які здійснювались здобувачами освіти та практикуючими викладачами й підприємцями під керівництвом НПП структурних підрозділів ІДГУ.

Форма проведення: змішана: офлайн – за адресою м. Ізмаїл, вул. Рєпіна 12, ІТ-центр ІДГУ та онлайн – посилання надані у програмі та у дорожній карті.

Дорожня карта Ярмарку трансферу технологій

Програма “Ярмарок трансферу технологій”

Слідкуйте за анонсами заходів!