Завершення 2019-2020 навчального року в ІДГУ

Шановні студенти, випускники!
Рано чи пізно все закінчується…

У нашому університеті підійшов до свого завершення і 2019 – 2020 навчальний рік, хоч і не звично, але серйозно. Ми не розгубились у складній ситуації через епідемію коронавірусної хвороби в Україні, зуміли правильно організувати та подбати про навчальний процес наших студентів.
Однак! На цьому ми не можемо зупинитись і поставити крапку, тому що порозуміння, підтримка, повага, дружба, любов та неймовірно яскраві студентські пригоди завжди з нами.

Ми з нетерпінням чекаємо на вас у новому навчальному році у стінах Ізмаїльського державного гуманітарного університету та бажаємо віри у себе, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових звершень і вражень, успіхів та здоров’я. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, натхненням і радістю сьогодення.
Вважаємо, що ми гідно справились із тими викликами, які нам випали.

До зустрічі!