Вітаємо з Днем соборності України

Шановні колеги та студентство!

Щорічно 22 січня український народ святкує День соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

З нагоди свята зичимо усім вам миру, злагоди, сил та натхнення, віри у щасливе майбутнє соборної та незалежної України!  Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

Саме в єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! Вітаємо вас зі святом та бажаємо і надалі триматися разом!

Зі святом вас! З Днем соборності України!

Адміністрація університету

Вітаємо з Днем соборності України!Вітаємо з Днем соборності України!Вітаємо з Днем соборності України!Вітаємо з Днем соборності України!