Працюємо дистанційно!

Дистанційне навчання в умовах карантину стимулює викладачів до освоєння нових технологій. Сьогодні знову скористалися хмарною платформою для проведення онлайн-конференції. Цікавий досвід!

 

Тож, Що: засідання кафедри!

             Де: платформа ZOOM!

            Коли: 09.04.2020 р. о 14.00 год!

 

Уперше, в умовах карантину, відбулося засідання кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності  ІДГУ.

 

Згідно з  порядком денним розглядалися питання щодо діяльності кафедри, забезпечення студентів навчальними матеріалами для дистанційного навчання та підготовки до заліково-екзаменаційної сесії, зокрема, у дистанційній формі.

 

Також обговорено структурні діаграми спеціальності галузі знань 01 Освіта/Педагогіка для вступу 2020 р., оновлення освітніх програм, результати заліково-екзаменаційної сесії за І семестр 2019-2020 н.р., програми атестаційних екзаменів та інші важливі питання.

Сервіс ZOOM насичений корисними функціями, а можливість демонстрації екрану дозволило вдало розкрити та обговорити основні питання. Жваві дискусії та наполеглива праця колег ще раз підтверджує, що карантин – не канікули!

 

В умовах дистанційного навчання робочий день стає ненормованим. Однак нам приємно було зустрітися, нехай і через камеру. Це чудовий спосіб для організації «живого спілкування», залишаючись вдома. Це прекрасна можливість для продовження освітнього процесу.

 

Дякую колегам за приємні емоції, співпрацю та активну участь в онлайн-засіданні !

Доєднуйтесь та будьте здорові!

В.о. завідувача кафедри
математики, інформатики та інформаційної
діяльності, канд. пед. наук Драгієва Л. В.