Магія UPSHIFT розпочалась

Здобувачі вищої освіти факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності ІДГУ стали учасниками програми UPSHIFT. Це інноваційна програма для підлітків та молоді, що допомагає перетворити ідеї на дієві проєкти.

Вона  поєднує провідні підходи до розвитку молоді й успішний досвід приватного сектору через людиноорієнтований дизайн (Human Centered Design). Важливо, що на вході UPSHIFT не працює з готовими рішеннями, адже вся програма побудована таким чином, щоб молоді люди навчились крок за кроком проходити шлях від “ми бачимо проблему” до “у нас є рішення”, при цьому велика увага приділяється креативності та пошуку нестандартних рішень.

Для апшифтерів усе почалось з того, що молодіжна команда визначила актуальну проблему своєї громади.

Програма UPSHIFT триває до 4-х місяців. Наша команда вже пройшла такі етапи: подання заявки, розгляд заявки, онлайн-зустріч та підготовка до буткемпу у місті Київ, 3- годинна онлайн-зустріч (фаза дослідження).

14.03.2024 р. команда «Лабораторія наук» у складі Анни, Максима, Карини, Валентини та Дар’ї познайомилась з менторами, менторками та суперментором і розпочала своє дивовижне занурення у методологію UPSHIFT! Тригодинна онлайн-зустріч була насиченою та продуктивною. Працюючи за віртуальним столом на Mіrо, команда сформулювала проблему та,  використавши техніку «5 Чому?» (інтерактивна техніка запитань, що використовується для виявлення причинно-наслідкових зв’язків, що лежать в основі певної проблеми) під керівництвом менторки Ніни Гулак, знайшла корінь проблеми.

Апшифтери та апшифтерки від ФУАЇД занурились у креативність та пошук нестандартних рішень.

Натхнені зустрічею крокуємо далі до перемоги!

Завідувачка кафедрою математики, інформатики
та інформаційної діяльності
, к.пед.н., доц. Драгієва Л.В.