Лайфхаки Moodle

Шановні колеги!

Методичний відділ «Електронно-інформаційний простір ІДГУ» при кафедрі математики, інформатики та інформаційної діяльності розпочинає цикл тренінгів на тему: «Лайфхаки Moodle», метою яких є розкриття особливостей застосування різноманітних цифрових засобів в системі LMS Moodle і методів їх використання для підвищення якості викладання в умовах дистанційного і змішаного навчання.

 

Перший тренінг на тему: «Засоби підвищення якості теоретичного матеріалу для забезпечення освітнього процесу в умовах дистанційного і змішаного навчання» відбудеться 04 березня 2021 р. о 14:40.

Лектори: доцент В. А. Мізюк, викладачі М. В. Дмитрієва, Є. О. Абросімов.

 

Форма проведення: офлайн (аудиторія 113 головного корпусу ІДГУ, до 15 осіб) і онлайн (синхронна трансляція у Zoom, кількість не обмежена).

 

Для попереднього запису на тренінг (аудиторна присутність) необхідно заповнити форму  за посиланням >>> https://forms.gle/3L5zvD3G337urQ1B7. Перші 15 осіб отримають повідомлення про запрошення на тренінг, який проводитиметься в комп’ютерній лабораторії. Для інших буде забезпечено синхронний зв’язок у Zoom.

 

За результатами семінару учасники отримують сертифікат із зазначеним обсягом – 4 години. Вартість участі – 60 грн.

Інформаційний лист >>>

Тел. для довідок:

066-850-23-61 (Марина Дмитрієва)

093-79-28-206 (Євгеній Абросімов)