День програміста

14 вересня на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності відзначили День програміста, міжнародне професійне свято, яке традиційне проводиться о 256 день року.

Святковий захід проводився у формі інтелектуального змагання, в якому брали участь студенти 1, 2 і 3 курсів спеціальності 014.09 Середня освіта: інформатика.

Організаторами заходу виступили декан факультету В.А. Мізюк, викладачі кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності М.В. Дмитрієва і Є.О. Абросімов, студентський актив факультету. У проведенні конкурсів викладачам допомагали С. Параховий студент 2 курсу спеціальності 014.05 Середня освіта: прикладна математика й А. Заболотня, студентка 2 курсу спеціальності 014.05 Середня освіта: математика, Є.Герасимов – голова студентської ради ФУАІД.

Склад команд зі студентів трьох курсів було визначено шляхом жеребкування. Кожна команда обрала собі назву й капітана.

Кожен конкурс був проведений з використанням різних методів групової роботи, а також із залученням цифрових освітніх технологій, таких як Kahoot і Learning Apps. Студенти розгадували зашифровані написи, ребуси, комп’ютерний сленг і багато інших цікавих завдань. У паузах між завданнями учасники змагань і присутні у залі уболівальники дізналися про цікаві факти з програмування та цифрових технологій.

Жвава атмосфера панувала протягом усіх конкурсів. А наприкінці змагань учасники заходу отримали сертифікати та солодкі подарунки.

Святкування Дня програміста кожного року на факультеті стало гарною традицією для популяризації спеціальності й більш тісному знайомству студентів. Сподіваємось, що енергійний заряд і позитивні емоції допоможуть всім розпочати навчальний рік у дружній атмосфері з гарним настроєм!!!

 

Дмитрієва М.В., викладач кафедри МІІД